przez

Duch

 

Widzieć we śnie duchy – znaczy to, że staniesz w obliczu jakichś nieoczekiwanych kłopotów.
Jeśli są one ubrane na biało, zdrowie twojego najbliższego przyjaciela jest poważnie zagrożone lub jakaś transakcja spotka się z dezaprobatą. Jeśli są odziane na czarno, doznasz zdrady i niewierności.
Jeśli duch mówi, otacza cię jakieś zło, które mógłbyś odwrócić, gdybyś posłuchał rozsądnych rad.
Jeżeli duch mówi do ciebie, jest to znak, że dostaniesz się w ręce nieprzyjaciół. Dla kobiety taki sen wróży wdowieństwo i podstęp.
Jeśli słyszysz we śnie pukanie duchów w drzwi lub ściany, oznacza to, że wyłoni się nieoczekiwany kłopot.
Widzieć je, jak poruszają draperie lub też przesuwają się za nimi – to przestroga, byś panował nad swymi uczuciami, ponieważ możesz popełnić nierozważny czyn. Grożą ci także kłótnie.
Widzieć ducha swego przyjaciela, jak unosi się w pokoju – wróży to rozczarowanie i niepewność; możesz też spodziewać się długiej podróży w niemiłym towarzystwie.
Słyszeć muzykę, pochodzącą przypuszczalnie od duchów – to oznaka niekorzystnych zmian i smutku w gronie rodzinnym.
Jeżeli śni ci się duch ojca lub matki, oznacza to, że grozi ci niebezpieczeństwo i że powinieneś być ostrożny w kontaktach z obcymi.
Widzieć anioła albo ducha pojawiającego się na niebie oznacza stratę bliskiej osoby i nieszczęścia.
Widzieć ducha w postaci kobiety na niebie po twojej prawej stronie i ducha w postaci mężczyzny po lewej stronie – obie postacie o miłym obliczu – to znak, że z osoby nikomu nie znanej szybko staniesz się znany, ale ten okres zaszczytów i wysokich stanowisk będzie trwał krótko, ponieważ wkrótce zabierze cię śmierć.
Widzieć ducha w postaci kobiety w długiej obcisłej szacie, powoli szybującej na tle nieba, to zapowiedź, że dokonasz postępów w naukach przyrodniczych i osiągniesz bogactwo w sposób niemal cudowny, ale będzie to okupione smutkiem w twoim życiu.
Jeżeli śni ci się, że widzisz ducha jednego z twoich żyjących krewnych albo przyjaciela, znaczy to, że grozi ci niebezpieczeństwo ze strony jednego z twoich przyjaciół, i ten sen jest ostrzeżeniem, żebyś osobiście pilnował swoich interesów. Jeżeli duch wygląda na zmęczonego czy wynędzniałego, może to być zapowiedź rychłej śmierci tego przyjaciela.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi