przez

Grób

 

Widok we śnie świeżego grobu wróży, że staniesz się ofiarą złych czynów wrogich ci ludzi.
Jeżeli odwiedzasz świeży grób, oznacza to, że grozi ci poważne niebezpieczeństwo.
Sen o grobie przynosi nieszczęście. Można spodziewać się niepowodzenia w interesach i choroby.
Jeżeli we śnie chodzisz po grobach, jest to zapowiedź wczesnej śmierci albo nieszczęśliwego małżeństwa.
Jeżeli zaglądasz do pustego grobu, to czekają cię rozczarowania i utrata przyjaciół.
Widzieć jakąś postać leżącą w grobie i przysypaną ziemią, ale tylko do wysokości głowy, jest to znak, że osoba leżąca w grobie znajdzie się w bardzo trudnej sytuacji, a śniącego czeka utrata własności.
Widzieć własny grób – to ostrzeżenie, że twoi wrogowie czekają tylko, żeby cię zgubić, i ich plany powiodą się, jeżeli nie będziesz czujny.
Sen, że kopiesz grób, wskazuje na niepokój związany z pewnym przedsięwzięciem, ponieważ wrogowie usiłują pokrzyżować twoje plany; ale jeżeli we śnie uda ci się dokończyć kopanie grobu, pokonasz wszystkie przeszkody.
Dla kobiety sen, że noc zaskoczyła ją na cmentarzu i nie może znaleźć innego miejsca do spania, jak tylko w otwartym grobie, zapowiada wielki smutek z powodu czyjejś śmierci albo rozczarowanie z powodu fałszywych przyjaciół. Może ją spotkać zawód miłosny albo krzywda z wielu innych przyczyn.
Widzieć cmentarz pozbawiony roślinności z wyjątkiem tej, która rośnie na grobach, to zapowiedź wielkiego smutku i zniechęcenia, ale jeżeli we właściwy sposób przyjmiesz na siebie to brzemię, wkrótce czekają cię wielkie dobrodziejstwa i przyjemności.
Widzieć siebie martwego i leżącego w grobie – oznacza to beznadziejną i rozpaczliwą sytuację.

Dodaj odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Przejdź do paska narzędzi